ما خدمات حرفه ای ارائه میدهیم

کاملا مقرون به صرفه و کارآمد

“ انجام هر کاری در هر جا به هر حال مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک است ما آن را انجام می دهیم.”

مدرن ساخت با بهره گیری از بهترین مهندسان و معماران ، تجهیزات و مصالح ساختمانی ، نیروی انسانی و تجربه های بدست آورده در طول این دهه فعالیت کوشیده است ایمن ترین ، دقیق ترین و با کیفیت ترین خدمات ساختمانی را به هموطنان عزیز ارائه دهد و نمرات قابل قبولی را در کارنامه فعالیت های خود ثبت کند.

امید است که شما به تیم ما اعتماد کرده و ما را در به خانه خود دعوت کنید.

درباره مدرن ساخت بیشتر بدانید

ویژگی های مدرن ساخت در تهران و حومه :

هر شرکت ساختمانی دارای یک سری ویژگی های خاص است که در این راستا کلینیک ساختمانی تهران بهترین و بارزترین ویژگی ها را داراست از جمله :

 • تاسیسات ساختمان

  تاسیسات ساختمان به طور کلی یعنی آماده کردن و فراهم آوردن شرایط مطلوب در یک ساختمان در جهت سکونت در آن میباشد .لوله کشی ساختمان ایشی و گرمایشی ، تهیه و تنظیم و نگه داری موتورخانه ، نمای ساختمان ، و … نامید .

  اجرای درست تاسیسات ساختمان از آن جهت که با ایمنی ساختمان و افراد ساکن در ساختمان رابطه مستقیمی دارد بسیار مهم است و راه اندازی اشتباه و نادرست تاسیسات در ساختمان ، احتمال بروز مشکل و خسارات جبران ناپذیری می شود.

 

 • بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیافتد ، مثلا ممکن است که صاحب ساختمان بخواهد قسمت هایی از ساختمان را باب میل و سلیقه خود یا اعضای خانواده اش تغییر دهد ، اینجاست نیاز به گروهی دارد که کار بازسازی ساختمان را برای آن ها با نهایت دقت و کیفیت انجام بدهد . ممکن است بازسازی بر اثر فرسودگی و آسیب دیدن قسمت هایی آز آن انجام بگیرد ، که اگر بازسازی و تعمیرات به درستی و سریعا انجام نشود ممکن است موجب شود که خسارت های بیشتری به سایر قسمت های ساختمان وارد آید و هزینه و وقت اضافی در پی داشته باشد.

 

 • تعمیرات ساختمان

  تعمیرات  منزل و تغیر دکوراسیون  و طرح منزل معمولا بعد از گذشت چند سال از هر ساختمان و در اثر فرسوده شدن تاسیسات و لوله کشی و کابینت ها و دیوارها و قدیمی شدن دکوراسیون و طرح منزل انجام می شود .در واقع تعمیرات ساختمان منزل به چند دسته تقسیم میشوند : بازسازی ممکن است فقط شامل بازسازی کف باشد یا ممکن است شامل تغیر دکوراسیون دیوار ها نیز بشود به هر حال هر کاری که در ساختمان برای تغییر طرح و نوسازی ساختمان انجام میشود در تعمیرات باید این مهم را در نظر گرفت که نمای اصلی ساختمان دچار تغییر اساسی نشود و همچنین باید تعمیرات از کل به جز صورت بگیرد.

درباره مدرن ساخت

خدمتکار حرفه ای

ارائه خدمات حرفه ایی مطابق با استاندارد و معماری ایرانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی سریع و 24 ساعته پروژه های انجام شده توسط مدرن ساخت

قیمت قابل قبول

خدمات با کیفیت با قیمت های کاملا منصفانه

Call Now Button