لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان

روند اجرای لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان شامل مواردی همچون اجرای لوله کشی سرد و گرم، اجرای لوله های پنج لایه، پکس، سفید، پوش فیت، پلی اتیلن، پلیکا، طراحی و اجرای موتور خانه حرارت مرکزی، لوله کشی فاضلاب، نصب تعمیر و سرویس کولر شافاژ پکیج، نصب توالت فرنگی و ایرانی شیرآلات سینک و … می باشد که تمامی این خدمات با بهترین کیفیت در شرکت مدرن ساخت ارائه می گردد.

لوله کشی ساختمان

تعویض و تعمیر سیستم های لوله کشی

معمولا در فصول مختلف سال اجزای لوله کشی نیاز به سرویس یا تعمیر دارند و این موضوع گاها وقت و انرژی بسیار زیادی از ساکنین ساختمان می گیرد. افتخار ما این است که با ارائه خدمات استاندارد و ارائه قیمت های منصفانه، صفر تا صد اجرا تعمیر و نگهداری تاسیسات ساختمان را در تمامی مقاطع سال بر عهده بگیریم و با صداقت و انصاف در ارائه خدمات نیاز شما را به تکنسین های مختلف برطرف سازیم.

به گونه ای که در هر زمان هر بخش از اجزای تاسیسات ساختمان نیازمند اجرا تعمیر یا سرویس بود تنها با یک تماس در اسرع وقت بهترین خدمات را با قمت منصفانه دریافت نمایید.

تنها با یک تماس در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و خدمات ارائه می گردد. همچنین می توانید برنامه زمانی خود را اعلام نموده و در ساعت مقرر در محل شما حاضر شویم.

لوله کشی ساختمان

انواع مختلف لوله کشی ساختمان

لوله کشی انواع مختلفی دارد که هر فرد قبل از انجام لوله کشی باید اطلاعاتی را در این خصوص کسب کند. مهمترین و نیازترین نوع لوله کشی برای ساختمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لوله کشی فاضلاب ساختمان:  یکی از حساس ترین بخش های لوله کشی مربوط به لوله کشی فاضلاب ساختمان است که باید از مرغوبترین و با کیفیت ترین لوله ها انتخاب شود زیرا در بعضی از بخش ها لوله کشی فاضلاب نیاز به کنده کاری دارد که در صورت نشتی تحمل هزینه های زیادی می شود.

لوله کشی آب: برای لوله کشی آب ساختمان می توان از لوله های پلیمری یا استیل استفاده کرد که لوله کشی آب هم می توان به صورت روکار و هم توکار انجام شود.

سیفون ها: سیفون ها نقش حیاتی در لوله کشی را دارند که در سرویس بهداشتی ها و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد و از بوی بد فاضلاب و نفوذ حشرات جلوگیری می کند.

 

اجزای لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان

تعمیرات و تعویض سیستم های لوله کشی

نصب ، تعویض و تعمیرات از قبیل لوله کشی آب ، لوله کشی فاضلاب ، لوله کشی موتورخانه از مهم ترین دغدغه های ساکنین منازل مسکونی و شرکت ها به خصوص منازل ( یا شرکت های) با بافت فرسوده و قدیمی ساخت می باشد.

plumbing services

از مهم ترین دلایل نیاز به تعمیرات لوله کشی و یا تعویض آن ها : پوسیدگی لوله ها ، لوله کشی غیر اصولی ، عدم عایق بندی مناسب لوله ها ،  یخ زدگی  لوله ها ، استهلاک لوله ها بر اثر استفاده طولانی مدت ، گرفتگی لوله ها ، افزایش فشار ناگهانی در لوله های آب و غیره می باشد .

هر چند که ممکن است نیاز به تعمیر و تعویض سیستم لوله کشی به علل مختلفی که در بالا ذکر کردیم احساس شود ولی منازل قدیمی با بافت و سیستم لوله کشی فرسوده مستعد ترین مکان ها برای بروز مشکلات تاسیساتی به خصوصنشتی و تریتیدگی لوله( آب گرم ، آب سرد ) می باشند.

فواید و خدمات ارایه دهنده توسط تعمیرات لوله کشی در شرکت مدرن ساخت

تعمیرات لوله کشی و تاسیسات ساختمان بر عمر مفید ساختمان افزوده و از مشکلات بعدی ناشی از صدمات رطوبت به قسمت های دیگر پیشگیری می کند. تشخیص ترکیدگی لوله یک راه ساده برای تعیین محل دقیق شکستگی و ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب است که در خدمات لوله کشی در ساختمان به سادگی قابل انجام است.

رفع مشکلات سیستم های لوله کشی

رفع مشکلات ناشی از سیستم لوله کشی گرمایش از کف، لوله کشی گاز خانگی، گرفتگی لوله آب گرم آشپزخانه، ترکیدگی لوله سرویس های بهداشتی و حمام، نشتی لوله فاضلاب همگی نظم عادی زندگی را بر هم زده و آرامش خانواده ها را سلب می کنند. بهترین و سریع ترین خدمات لوله کشی ساختمان را از ما بخواهید.

لوله کشی ساختمان

لوله کشی شرکت مدرن ساخت شامل چه مواردی می شود؟

لوله کشی آب و فاضلاب

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک ساختمان ، لوله کشی آب و فاضلاب آن است. با توجه به اهمیت این قسمت، اگر به صورت اصولی انجام نشود باعث آسیب رساندن و کاهش عمر لوله‌ها شده و با اجرای درست آن از فرسودگی لوله‌ها جلوگیری می‌شود.

لوله کشی شوفاژ: روکار و توکار

شوفاژ یکی از وسایلی است که به عنوان سیستم گرمایشی در اکثر منازل وجود دارد و به صورت لوله کشی توکار و روکار چه برای این وسیله و چه برای پکیج به‌کار برده می‌شود اما نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که معمولا در انتهای لوله‌ها با مشکل مواجه می‌شوند.

شوفاژ

رفع ترکیدگی لوله: روکار و توکار

ترکیدگی لوله یکی از مواردی است که تعمیر آن نیازمند وقت و شاید هزینه زیادی باشد و این موضوع به محلی که لوله در آن ترکیده است نیز ربط پیدا می‌کند. همچینی از عوامل نم زدگی و رطوبت همین ترکیدگی لوله هاست در گام اول تشخیص ترکیدگی لوله یکی از عواملی است که نیاز به یک لوله‌کش ماهر دارد و در گام بعدی بسته به اینکه این لوله در کجاست و نیاز به چه مواد اولیه ای دارد

پمپ و منبع آب

پمپ و منبع آب توالت فرنگی از قسمت‌های مهم دیگری است که در صورت خرابی، به طور کل باعث بلا استفاده شدن توالت فرنگی می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از یک متخصص ماهر و آموزش‌دیده در لوله کشی ساختمان موارد زیر را رفع کنید.

نصب روشویی

نصب روشویی در حالت کلی، کار سختی محسوب نمی‌شود اما با در نظر گرفتن این موضوع که همیشه یک متخصص، کار را به خوبی تحویل می‌دهد می‌توانیم با پرداخت هزینه اندک در نصب روشویی کابینتی، نصب روشویی سنگی و نصب روشویی پایه دار از ایشان کمک بگیریم. نصب روشویی و سایر موارد آن و تجهیزات جانبی توسط آچاره انجام شده و شامل موارد زیر می‌باشد.

 • نصب روشویی، شیرآلات و سیفون
 • نصب کامل روشویی و تزئینات
 • نصب جداگانه آینه، جا حوله‌ای و تزئینات

نصب روشویی

شرکت مدرن ساخت جه خدماتی برای تعمیرات و لوله کشی  ارایه می دهد؟

تقریباً هر کاری مربوط به خدمات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان نیاز داشته باشید می‌توانید آن را از شرکت مدرن ساخت درخواست کنید؛ زیرا این شرکت بهترین لوله‌کش‌های ساختمان را در مجموعه خود دارد و آن رت در اسرع وقت به مقصد مورد نظر اعزام می کند تا از خدمات حرفه‌ای و باکیفیت استفاده کنید. هرگاه به خدمات زیر برای کشیدن لوله آب و فاضلاب نیاز داشتید می‌توانید از ما کمک بگیرید:

 • اجرای لوله کشی  با انواع لوله‌های سبز، پلاستیکی، فلزی، 5 لایه و…
 • لوله کشی آب سرد و گرم برای حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، آبگرمکن و پکیج و…
 • لوله کشی فاضلاب برای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام
 • نشت‌یابی و رفع ترکیدگی انواع لوله
 • نشت‌یابی لوله فاضلاب و رفع ترکیدگی فاضلاب
 • لوله کشی رادیاتور شوفاژ‌، آبگرمکن، ماشین لباسشویی و موتورخانه و…
 • تعمیر و تعویض لوله کشی روکار و توکار
 • کلیه خدمات لوله کشی ساختمانی

البته خدمات شرکت مدرن ساخت به همین موارد ختم نمی‌شود و شما هر خدمتی که برای لوله کشی ،بازسازی ساختمان ،بنایی ساختمان ،رفع نم و رطوبت ساختمان، تخریب ساختمان و انواع کارهای ساختمانی دیگر نیاز داشته باشید می‌توانید آن را به کمک متخصص‌های شرکت مدرن ساخت تهران انجام دهید.

لوله کشی ساختمان تهران

هزینه و قیمت لوله کشی ساختمان در مدرن ساخت تهران

عوامل موثر در قیمت لوله کشی ساختمان شامل مواردی همچون ۱- نوع لوله مصرفی ۲- متراژ لوله کشی ۳- تجهیزات مورد نیاز لوله کشی ۴- تخریب ۵- اجرت لوله کشی میباشد.

عوامل فرعی و جانبی تاثیر گذار بر قیمت و نرخ لوله کشی

همچنین بعضی از عوامل ثانویه مانند معماری ساختمان میتواند بر قیمت لوله کشی موثر باشد. برخلاف باور عموم لوله کشی ساختمان به روش مهندسی میتواند منجر به کاهش هزینه ها از طریق بهینه یابی مسیر لوله کشی و در نهایت کاهش مصالح مصرفی شود. همچنین برخی از کارهای لوله کشی مانند نصب دوش توکار اجرت جداگانه ای دارد که موقع نصب لحاظ خواهد شد.

حل مشکل کمی فشار آب در آپارتمانها با شرکت مدرن ساخت تهران

معمولاً در ساختمان های قدیمی در سیستم لوله کشی آب از لوله با جنس لوله گالوانیزه استفاده میشد که اصطلاحاً به آن لوله آهنی میگفتند. لوله کشی آب با لوله گالوانیزه باعث گرفتگی لوله در اثر رسوبات میشود که به مرور مشکل فشار کم آب را مخثوصاً در لوله هاب آبگرم بوجود می آورد.

انواع لوله های مناسب برای انجام لوله کشی

امروزه در لوله کشی آب از لوله ای پلی اتیلن یا اصطلاحاً لوله پلاستیکی استفاده میشود که هیچگونه رسوبی را به خود نمیگیرند. تنها ضعف لوله پلی اتیلن پوسیدگی آن در مقابل نور مستقیم آفتاب است. همچنین در بسیاری از موارد استفاده از یک پمپ آب متناسب با تعداد واحد های ساختمان به راحتی میتواند مشکل فشار کم آب در ساختمان را حل کند.

بنابراین اگر مشکل فشار اب دارید کافی است با شرکت مدرن ساخت تهران تماس بگیرید تا لوله کشانی ماهر و باتجربه با جدیدترین ابزار ها در اسرع وقت به محل مورد نظر بیاید و مشکلات لوله کشی ساختمان و کمی فشار آب را برطرف کند.

لوله کشی ساختمان

نمونه کار های لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان تهران
لوله کشی ساختمان
لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان های نوساز و لوکس با شرکت مدرن ساخت

در ساختمان های نوساز و لوکس از روش های نوینی برای لوله کشی بهره گرفته می شود. کمتر مورد درخواست نیرو برای لوله کشی روکار در تهران پیش می آید.

سقف ها و کف های کاذب قسمت های خوبی برای پوشاندن تجهیزات تأسیساتی هستند. همچنین با تعبیه ی این فضاها به نحوی که قابل باز شدن و بررسی باشند، می توان تعمیرات لوله کشی آب سرد و گرم تهران را تسریع بخشیده و هزینه های بنایی احتمالی را به حداقل میزان ممکن رسانید.

سیستم های گرمایش از کف

گرمایش از کف نیز از جمله اقدامات تأسیساتی در شرکت مدرن ساخت تهران در بخش لوله کشی ساختمان  است که به طور خاص در ساختمان های لوکس انجام می شود. این سیستم گرمایشی دارای مزایای زیادی است که مهم ترین آنها کم جا بودن و عدم لطمه به دکوراسیون داخلی است.

در صورت بروز هر گونه مشکل یا نشتی در این سیستم می توانیم از نیروهای تعمیرکار لوله کش ساختمان  کمک بگیریم. دقت داشته باشید که تنها افراد متخصص و دارای سابقه را برای لوله کشی گرمایش از کف را انتخاب کنید.

لوله کشی ساختمان

خدمات لوله کشی

لوله کشی از مهم ترین کارها در ساخت و ساز ساختمان است. لوله کشی ساختمان شامل لوله کشی آب ، گاز ، فاضلاب است .برای لوله کشی آب و تفکیک آب گرم و سرد باید لوله کشی ساختمان را به طور دقیق انجام داد .

اصول اجرای لوله کشی

لوله کشی ساختمان باید اصولی اجرا شود تا همه ساختمان به طور یکسان آب داشته باشد و هیچ ایراد و نشتی در لوله کشی  وجود نداشته باشد زیرا هرچه لوله کشی ساختمان اصولی و صحیح انجام شود از هزینه و وقت برای تعمیرات صرفه جویی می شود .

بخاطر اینکه لوله کشی امر مهمی است پس باید به دنبال شرکت مطمئن و معتبر باشید تا بهترین لوله کش ها و تعمیرکاران را برای شما بفرستد .شرکت مدرن ساخت تهران یکی از معتبرترین شرکت های است که بهترین لوله کش ها را جهت تعمیرات و لوله کشی ساختمان برای شما اعزام می کند.

تعمیر شوفاژ و خدمات آن

شرکت مدرن ساخت تهران علاوه بر خدمات لوله کشی ساختمان خدمات مربوط به شوفاژو موتور خانه را نیز انجام می دهد.

سرویس موتورخانه شوفاژ , تعمیر شوفاژخانه، بازسازی شوفاژخانه، نگهداری موتورخانه مرکزی , راه اندازی شوفاژ، نصب , تعمیر و تعویض دیگ شوفاژخانه , نصب، سرویس , تعمیر و تعویض مشعل گازی  رله , شیربرقی و فیلتر مشعل، نصب و تعمیرات پمپ شوفاژ خانه، تعویض کوپلینگ و واسطه پمپ، نصب و تعویض لرزه گیر موتورخانه های بزرگ، نصب , تعمیر , شستشو و تعویض منبع کویل دار و دوجداره موتورخانه، نصب, تعویض و لوله کشی منبع انبساط شوفاژ، نصب , تعمیر و تعویض لوله کشی موتورخانه، کلکتور شوفاژخانه , جوشکاری موتورخانه عیب یابی شوفاژخانه، نصب , لوله کشی و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

تعمیرکار شبانه روزی

آبگرمکن دیواری و وسایل گازسوز ساختمان، نصب و تعمیرات شیرالات بهداشتی ساختمان، اهرمی , کلاسیک , دوش تکپایه , توالت, روشویی , سینک ظرفشویی، نصب و جابجایی روشویی کابینتی، نصب و تعمیرات توالت فرنگی، تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی, لوله بازکنی با فنر ، نصب دستگاه تصفیه آب خانگی، نصب و لوله کشی ماشین

لباسشویی و ماشین ظرفشویی، نصب رادیاتور پره ای , حوله خشک کن حمام , رادیاتور پنلی، افزودن و حذف رادیاتور ایران و نصب شیرالات رادیاتور رفت و برگشت، .صفر تا صد خدمات مربوط به تعمیر و لوله کشی ساختمان خود را به ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان و به صورت تضمینی برای شما انجام دهیم هدف شرکت مدرن ساخت رضایت صد در صدی مشتریان می باشد.

لوله کشی ساختمان
Call Now Button