رفع نم و رطوبت ساختمان

 رفع نم و رطوبت ساختمان

رفع نم و رطوبت ساختمان به دلایل مختلفی رخ میدهد که اگر به موقع تشخیص داده نشوند نمیتوان آن را به موقع برطرف کرد و در آن صورت نم و رطوبت می تواند خسارت های جبران ناپذیری به تمامی واحد های ساختمان وارد کند. از رایج ترین موارد مشاهده نم و رطوبت میتوان به نم دیوار، نم سقف و نم توالت اشاره کرد که مشکلات فراوانی به همراه دارند.

مهمترین اقدامات رفع نم

از مهم ترین و بارزترین آثار نم و رطوبت در واحد های مسکونی میتوان به بوی نم و رطوبت ، تغییر رنگ سطح دیوار ها و یا سقف ، فروریختن گچ سطح اشاره کرد.شرکت مدرن ساخت با داشتن معماران و استادان برجسته برای  نم و رطوبت ساختمان می توانند به شما یاری برسانند و با استفاده از تجهیزات و تجارب خود بدون تخریب به رفع نم و رطوبت ساختمان بپردازند.

علل به وجود آمدن نم

 • بروز نشتی یا ترکیدگی در لوله‌ها
 • بارش باران و جمع شدن آب باران روی سقف
 • عدم عایق کاری و یا عایق کاری نامناسب سقف و دیوارها
 • لوله‌کشی فرسوده یا اتصالات نامناسب
 • بندکشی نامناسب درز بین کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی ، حمام، استخر و غیره
 • دستگاه‌های رطوبت‌ساز
رفع نم و رطوبت

خدمات ما برای رفع نم و رطوبت در ساختمان

 

• تشخیص دقیق علت نم و رطوبت دیوار ساختمان و دلیل رطوبت سقف و رفع نم ورطوبت ساختمان
• رفع نم و رطوبت نم دیوار سقف و کف
• تشخیص دقیق و نقطه ای محل نشت احتمالی از لوله های آب ساختمان با دستگاه کامپیوتری
• رفع نم و رطوبت نم دیوار سقف و کف رفع سوراخ و نشتی
• رفع نم و رطوبت سرویس بهداشتی و آشپزخانه و کل ساختمان
• رفع و پاک کردن لکه نم و رطوبت از روی دیوار و سقف ساختمان
• ایزوگام کف توالت ساختمان و حمام طبقه بالا ایزوگام کف برای رفع نم و رطوبت در تهران
• تعمیرات لوله های سوراخ و معیوب و نشت لوله تعمیر و رفع نشتی و نم لوله های سوراخ و معیوب آب ساختمان
• تعمیرات و رفع نشتی لوله های سوراخ فاضلاب ساختمان برای رفع نم و رطوبت در تهران
• از بین بردن نم دیوار و سقف و رطوبت و لکه گیری جزئی گچ دیوار و سقف و نقاشی دیوار نم و رطوبت دیده ساختمان پس از رفع علت نم در تهران
• از بین بردن نم دیوار و سقف و رطوبت گچکاری مجدد کل سقف رطوبت دیده ساختمان و خانه یا دیوار در نم های شدید پس از رفع نم در تهران
• رفع نم و رطوبت ساختمان و بوی نم در محل های اجرا شده به صورت تضمینی و بدون بازگشت

رفع نم و رطوبت ساختمان

رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه بدون خرابی

رفع نم و رطوبت ساختمان خدمت دیگری است که شرکت مدرن ساخت برای شما همشریان عزیز در نظر گرفته است. رفع نم و رطوبت خدمتی است که ممکن است هر خانه به آن نیاز داشته باشد.

تیم کاری ما از مجوعه افراد زبده و متخصص تشکیل شده است که در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.رفع نم  با دستگاه مخصوص می تواند به شما ای کمک را بکند که از تخریب مقدار زیادی از منزلتان جلوگیری کند.و نقطه ای که باعث ایجاد نم و رطوبت شده است پیدا کند.

که در صورت تخریب و کنده کاری قسمتی از منزل بنایی و بازسازی آن نیز توسط نیروهای شرکت مدرن ساخت انجام می شود.

با ما دیگر نگران نم و رطوبت منزلتان نباشید.

رفع نم و رطوبت ساختمان

رفع ترکیدگی لوله ها برای جلوگیری از رطوبت دیوار ها و کف

از مهم ترین دلایلی که دیوار دچار نم و رطوبت می شود ترکیدگی لوله ها می باشد. این که ترکیدگی لوله از سمت ساختمان شما و یا همسایه تان می باشد باید به خوبی بررسی شود.

افراد متخصص در این حرفه

این کار باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه تبحر لازم را داشته باشند. بهترین راه برای حل این مشکلات مراجعه به یک شرکت بازسازی معتبر می باشد.  اگر محل و دلیل ترکیدگی لوله آب به درستی بررسی نشود ممکم است باعث شود تا هزینه های زیادی برای شما ایجاد شود.

از دلایلی که باعث می شود تا سقف نم دار شود خرابی ایزوگام می باشد که در این صورت باید به سرعت ایزوگام در بازسازی ساختمان تعمیر و یا ترمیم شود.

لوله کشی نامناسب و تاثیر ان در ایجاد رفع نم

در بسیاری از موارد لوله کشی آب دچار مشکل است و برای سیستم فاضلاب منزل شما را دچار مشکل می کند. این مشکل در بسیاری از ساختمان هایی که به تازگی ساخته می شوند رخ می دهد.

بنابراین باید در اولین مرحله سیستم لوله کشی آب و فاضلاب ترمیم شود تا به سایر بخش های سرویس بهداشتی شما آسیب نرسد. ایجاد عایق بندی های نامناسب برای سرویس بهداشتی نیز از عوامل ایجاد نم و رطوبت در ساختمان می باشد که باید پس از بررسی توسط شرکت مدرن ساخت تهران ترمیم و حتی بازسازی شود.

سابقه تخصصی مدرن ساخت

شرکت مدرن ساخت از شرکت هایی است که با داشتن متخصصینی در این زمینه می تواند به خوبی به بررسی دلیل رطوبت و رفع نم  بپردازد تا دکوراسیون داخلی شما آسیبی نبیند.

رفع نم و رطوبت ساختمان

هزینه رفع رطوبت ساختمان

هزینه رفع نم و رطوبت ساختمان با توجه به میزان نفوذ رطوبت و نم در ساختمان و متراژ و مساحت رطوبت و استفاده از دستگاه و تجهیزات مدرن جهت پیدا کردن محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله ،خدمات تعمیر و لوله کشی  بعد از پیدا کردن محل ترکیدگی لوله محاسبه می شود.

شما می توانید برای دریافت هزینه های خدمات رفع نم و رطوبت ساختمان و پیدا کردن محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله با دستگاه و بدون تخریب با مشاورین و کارشناسان شرکت مدرن ساخت تهران در تماس باشید.مشاورین و کارشناسان مدرن ساخت تهران با اعزام  افراد در محل با دستگاه های پیشرفته محل دقیق نم و رطوبت در ساختمان را پیدا می کنند.

جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام می دهند،البته این نکته را باید بیان کنیم که هزینه رفع نشتی و ترکیدگی لوله با دستگاه بیشتر از هزینه پیدا کردن محل دقیق نشتی لوله اب بدون دستگاه است اما هزینه بازسازی و تعمیر در تشخیص ترکیدگی لوله بدون دستگاه به اندازه هزینه تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله با دستگاه می شود.پس بهتر است.

اقدامات جلوگیری از رفع نم

برای جلوگیری از تخریب ساختمان و بازسازی مجدد ساختمان از بهترین روش جهت رفع نشتی و تشخیص ترکیدگی لوله که همان استفاده از دستگاه های نشت یاب لوله است استفاده کنیم.

رفع نم و رطوبت ساختمان

عامل های اصلی در ایجاد رطوبت ساختمان

اگر مشکل رطوبت ساختمان از تاسیسات لوله کشی ساختمان باشد

حتی در بعضی مواقع مشکل رطوبت و نم ساختمان از سیستم لوله کشی و تاسیسات ساختمان است. در موارد زیادی وجود نقص در تاسیسات لوله کشی ساختمان باعث به وجود آمدن رطوبت و نم بوده است. اگر مشکل این باشد باید آن را حل کرد.

اشکال در سیستم لوله کشی فاضلاب منزل، اشکال در کارگذاشتن روشویی، نقص در سیستم تخلیه فاضلاب وان حمام، سیفون تخلیه فاضلاب لباسشویی، سینک ظرفشویی، سیستم تخلیه توالت و اشکال مختلف دیگر که ممکن است در هر جایی از تاسیسات ساختمان به وجود آمده باشد. با پیدا کردن مشکل می‌توان اقدام به رفع نم نمود. رفع نم و رطوبت ساختمان باید پس از رفع نشتی لوله باشد.

وجود مشکل در عایق ، ایزوگام یا قیرگونی

یکی از عللی که هنگام مشاهده نم و رطوبت به ذهن ساکنین می رسد وجود مشکل در عایق، ایزوگام یا قیرگونی سقف منزل یا کف سرویس بهداشتی یا حمام می باشد. با اینکه بیشتر اوقات این تفکر درست است و وجود چنین مشکلی سبب به وجود آمدن رطوبت در سقف یا دیوارها شده است اما عدم تشخیص دقیق علت و محل عامل ایجاد کننده ی رطوبت سبب تخریب بی مورد محل هایی از بنا می شود .

 

در آخر نه تنها منجر به رفع مشکل نمی شوند بلکه وقت و هزینه ی اضافه به ساکنین تحمیل می کنند. پیشنهاد ما این است که قبل از هرگونه اقدام و تخریب ابتدا با کارشناسان و متخصصان فنی شرکت مدرن ساخت تهران مشورت نمایید وعلت و محل دقیق مشکل را بیابید. کارشناسان شرکت مدرن ساخت  آماده اند تا در این زمینه شما را یاری دهند و تمامی اقدامات لازم را انجام دهند.

عدم بندکشی و آب بندی مناسب درز کاشی

یکی از مشکلات رایج و مشترک اغلب ساکنین واحدهای مسکونی (به ویژه نوساز) عدم بندکشی و آب بندی مناسب درز بین کاشی های سرویس بهداشتی یا حمام و بالکن است که این خود یکی از مهم ترین دلایل ایجاد نم و رطوبت می باشدد زیرا به مرور نم موجود در این مکان ها به دیوارها سرایت کرده و مشکلات متعددی به وجود می آورند .

خدمات مربوط به رفع نم و رطوبت ساختمان با شرکت مدرن ساخت تهران

 •  رفع نم سقف پشت بام
 • رفع نم و رطوبت با دستگاه
 •  رفع نم و رطوبت دیواره‌های حمام و عایق‌بندی
 • رطوبت ساختمان بدون تخریب و با تضمین قطعی
 • تشخیص دقیق علت نم و رطوبت دیوار ساختمان
 • رفع نشتی و خرابی لوله کشی پکیج و شوفاژ ساختمان
 • تعمیر و رفع نشتی و نم لوله‌های سوراخ و معیوب آب
 • رفع بوی بد گازهای فاضلاب سرویس بهداشتی، آشپزخانه
 • رفع نم و رطوبت ناشی از نشت فاضلاب یا خراب بودن توالت
 •  رفع نم و رطوبت ناشی از نشت فاضلاب یا خراب بودن کف حمام

رفع نم و رطوبت ساختمان

دلایل انتخاب شرکت مدرن ساخت تهران

مهارت و تجربه

یکی از شاخصه های انتخاب تعمیرکار حرفه ای که در کنار مهارت شغلی او باید در نظر بگیرید، داشتن تجربه بالا می باشد، به همین دلیل شرکت مدرن ساخت تهران با تجربه بیش از 20 سال در خدمت شماست.

وقت شناسی

بسیاری از اوقات شما نیاز دارید تعمیرکار ساختمان برای ارائه خدمات رفع نم و رطوبت ساختمان بدون اتلاف وقت به سوی شما اعزام شوندشرکت مدرن ساخت تهران با افتخار همواره تلاش کرده تا در اسرع وقت به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

متخصصین حرفه ای

خدمات لوله کشی ساختمان، بازسازی ساختمان، رفع نم و رطوبت ساختمان،تعمیرات ساختمان،بنایی ساختمان و انواع خرده کاری ساختمان و دیگر خدماتی که شرکت مدرن ساخت تهران به مشتریان خود ارائه می دهد، به این دلیل که یک کار فنی است همواره از افراد متخصص در این زمینه استفاده می کند.

رضایت مشتریان

هر زمان که شما نیاز به انتخاب یک مجموعه برای دریافت خدمات فنی ساختمان داشتید توصیه ما به شما این است که میزان رضایت مشتریانی که تابحال داشته اند را بررسی کنید تا با خیال راحت بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، شرکت مدرن ساخت تهران همیشه سعی دارد رضایت صد در صدی مشتزیان را جلب کند.
رفع نم و رطوبت ساختمان

بهترین روش رفع نم و رطوبت بدون تخریب

در صورتی که قصد دارید نم و رطوبت خانه خود را به بهترین روش و بدون نیاز به تخریب از بین ببرید، تنها راه استفاده از دستگاه های نشت یاب می باشد. این دستگاه ها می توانند بدون نیاز به تخریب و ایجاد خسارت و خرابی محل نشت را پیدا کرد.شرکت مدرن ساخت تهران از بهترین دستگاه ها و مجربترین افراد جهت رفع نم و رطوبت ساختمان بهره می گیرد که به نوبت خود یکی از نمونه ترین شرکت ها برای رفع نم و رطوبت ساختمان است.

رفع نم و رطوبت ساختمان

Call Now Button