تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان

شرکت مدرن ساخت با بیش از یک دهه سابقه در حوزه های تعمیرات ساختمان، لوله کشی ساختمان، نقاشی ساختمان ، تخریب ساختمان و انواع خرده کارهای دیگر در تهران و حومه شروع به فعالیت نموده و با انتخاب افرادی با سابقه و با تجربه و همچنین مدیریت توانا همیشه به دنبال آن بوده است که رضایت صد در صدی مشتریان را جذب کند.

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان و تعمیرات منزل معمولاً شامل کارهایی می شود که جهت حفظ وضعیت مناسب ساختمان انجام می شود. یکی از فاکتورهایی که نوع و استاندارد بازسازی و تغیر کاربری ساختمان و کارهای مربوط به نگهداری آن را مشخص می کند، نوع استفاده و کاربری ساختمان مثل اداری یا مسکونی بودن آن است.

ساختمان و تجهیزات ساختمانی در مدرن ساخت

تجهیزاتی که برای استفاده خود فراهم میکنیم نیاز به نگهداری و تعمیر و بعضا تغییر نیز در طول مرور زمان خواهند داشت.

ساختمان و تجهیزات مورد استفاده در آن نیز هرکدام عمر مفید خاص خودشان را دارا میباشند و اگر به طور صحیح استفاده شوند بعد از مدت زمان خاص نیاز به تعمیر و تعویض خواهند داشت و یا بدلایل خاصی ممکن است بخواهیم تغییراتی در آن بدهیم.

 

تعمیرات ساختمان به چه منظور و اهدافی انجام خواهد شد؟

– نوسازی ساختمان

بسیاری از ساختمان بدلیل دارا بودن عمر طولانی و همچنین تخریب بخش هایی از بافت ساختمان نیازمند تعمیرات اصولی ساختمان هستند و امکان دارد که بعضا این تغیرات شامل تعمیرات داخلی ساختمان باشد و یا تعمیرات بیرونی ساختمان ، ما در مدرن ساخت تهران با دقت و تخصص بالا نوسازی و تعمیرات ساختمان تهران را انجام می دهیم.

– تغییر کاربری

یا گاها پیش می آید که ادارات ، شرکت ها و یا ساختمان های مسکونی میخواهند ساختمان خود را برای هدفی دیگر تغییر کاربری دهند ، در این صورت گروه تعمیرات ساختمان مدرن ساخت تمام مراحل 0 تا 100 کار را برعهده میگیرد و بهترین ها را برای شما عزیزان رقم میزند .

تغییر کاربری ساختمان
– تغییر در نقشه داخلی

– رفع عیب های مربوط به ساخت

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات ساختمان شرکت مدرن ساخت

تعمیرات ساختمان
تعمیرات ساختمان
تعمیرات ساختمان
تعمیرات ساختمان
تعمیرات ساختمان
تعمیرات ساختمان

چرا باید تعمیرات ساختمان صورت بگیرد؟

هر ساختمانی که ساخته می شود عمر مفیدی دارد که بعد از ان بای تعمیر و بازسازی شود.تعمیرات ساختمان همانگونه که از نام آن پیداست زمانی انجام می شود که یک ساختمان از لحاظ ظاهری و همچنین داخلی نیاز به تعمیر داشته باشد.ساختمان بسته به نوع کاربری که می توان محل کسب و کار باشد یا جایی برای زندگی کردن باید به آن رسیدگی شود .

همچنین تعمیرات ساختمان از نظر اقتصادی برای مالکان ان به صرفه تر است چون تا قبل از اینکه مشکل حاد و جدی برای ساختمان پیش بیاید می توان از ان جلوگیری کرد.

شرکت مدرن ساخت تهران یکی از مناسبترین و بهترین شرکت ها است که صفر تا صد تعمیرات و بازسازی ساختمان را به ان سپرد تا با بهترین کیفیت و کم ترین هزینه به صورت تضمینی تعمیرات ساختمان را برای شما انجام دهد.

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان را به چه کسانی بسپاریم؟

تعمیرات ساختمان را باید به افرادی سپرد که مهارت عالی در زمینه تعمیرات داشته و مناسب ترین راه حل را انتخاب می‌کنند و راهکارهایی بیابند کههزینه تعمیرات ساختمان زیاد نشود. شرکت مدرن ساخت شامل تیمی از بهترین طراحان و مجرب ترین متخصصان برای تعمیر و تغییر دکوراسیون ساختمان است. این افراد با رعایت نکات لازم از ساختمان شما محافظت کرده و برای افزایش ایمنی ساختمانتان تلاش می‌کنند.

در تعمیرات ساختمان چه چیزهای عوض و بازسازی می شود؟

 تغییر نمای ساختمان​

  تعمیر درب های فلزی ورودی و تعویض در های قدیمی با درهای ضد سرقت

  تغییر کفپوش منزل که با سلایق مختلف نتیجه های متفاوتی دارد.

  سقف خانه که می شود با کناف آن را به کلی و به گونه ای دیگر طراحی کرد

نقاشی ساختمان  یا نصب کاغذ دیواری به دیوار های اتاق و پذیرایی​

 تغییر دکور دیوارها و سقف سرویس های بهداشتی

 برق کشی ساختمان و لوله کشی ، نصب پکیج و سایر خدمات تاسیساتی

تعمیرات ساختمان

بازسازی ، تعمیر و نوسازی خانه خود را به ما بسپارید

اگر چندین سالی در خانه یا آپارتمان سکونت دارید برای لذت بردن از فضای داخلی ودکوراسیون خانه احتیاج به یک سری تغییرات و بازسازی دارید . طراحی و تغییرات مدرن،خانه یا منزل شما را به یک مسکن قابل سکونت و زیبا تبدیل می کند.

دارا بودن مجوز فعالیت و کار تعمیرات

برای شروع هر پروژه ساختمانی و ساخت و ساز اعم از ، تعمیرات ، بازسازی ، مجوز تعمیراتتخریب ، لوله کشی و انواع دیگر خرده کاری ساختمان نیازمند مجوز ابتدایی از سازمان مربوطه برای شروه کار هستیم . در این صورت است که ما می توانیم امر تعمیرات ساختمان تهران را انجام دهیم .

تعمیرات ، تعمیرات داخلی ساختمان ، تعمیرات و بازسازی ، تعمیرات در تهران 

صرف هزینه های کمتر برای بازسازی

در واقع با صرف هزینه‌ای کمتربا مشاوره ،طراحان وکارشناسان شرکت مدرن ساخت این امکان فراهم است که خانه‌ای سنتی و قدیمی شما را با روش های امروزی و زیبا نماید. پایین بودن عمر مفید ساختمان‌ها در کشور ما باعث شده است که شغلی به نام بازسازی و تعمیرات ساختمان از رونق بسیار خوبی برخودار شود.

ارائه مصالح با کیفیت در تعمیرات

بعضی از سازندگان ساختمان آنقدر مصالح نامرغوب کار می کنند که خریداران بعد از مدت کوتاهی ناچار به بازسازی تعمیرات منزل می گردند ودسته دیگری از مردم  و آپارتمان خود را به خاطرتغییرات در کاربری آن ویا کابردی کردن فضا ها انجام می دهند در هر صورت ساخت ساز غیراصولی باعث بازسازی زود رس می شود شاید چنین رویه ای کمتر جایی از دنیا حاکم باشد.

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان برای چه مواردی مفید واقع می شود

 • جلوگیری از روند پوسیدگی و تخریب
 • حفظ ثبات و ایمنی ساختمان
 • جلوگیری از آسیب های ناشی از آب و هوا مانند باد و بارش
 • بهینه سازی عملکرد
 • به برنامه های نوسازی، بازسازی، مقاوم سازی ساختمان کمک کند
 • دلایل نقص را مشخص کرده و از این طریق از بروز مجدد یا تکرار خرابی جلوگیری کند.

شرکت مدرن ساخت تهران با سابقه طولانی خود یکی از بهترین شرکت ها در زمنیه تعمیرات منازل است که پروژه های تعمیرات و بازسازی زیادی را در ساختمان های مسکونی،‌ اداری و تجاری به انجام رسانده است. این شرکت در تمام مراحل بازسازی ساختمان و نوسازی از بهترین متریال ها و مصالح استفاده مینماید که همین موضوع باعث شده تا رضایت صد در صدی مشتریان کسب شود.

تعمیرات ساختمان

بازسازی و تعمیرات ساختمان با شرکت مدرن ساخت تهران

شرکت مدرن ساخت تهران بازسازی  راگام به گام طبق برنامه ریزی انجام می دهد. اگر نیاز به بازسازی پله دوبلکس و یا بازسازی هال و پذیرایی باشد، موارد دیگری هم پیش بینی می شود.

مثال برای انجام روند کار

برای مثال نیاز به گچکاری و سقف کاذب یا رنگ و نقاشی ساختمان به همراه پروژه های بازسازی خانه ضروری است. قیمت بازسازی و تعمیرات منزل با موارد پیش بینی نشده بیشتر می شود پس قبل از تصمیم به تخریب یا نوسازی با یک شرکت مدرن ساخت تماس بگیرید. تا مشاوران و مهندسان ما در اسرع وقت به محل مورد نظر اعزام شود و جهت جلوگیری از هزینه های اضافی بهترین مشاوره را به شما عزیزان بدهند.

تعمیرات ساختمان

 آیا تعمیرات ساختمان با بازسازی ساختمان فرق دارد؟

انجام تعمیرات ساختمان بیشتر برای حفظ امنیت و راحتی افرادی که در ساختمان هستند لازم می‌شود. برای خیلی از ماها پیش آمده است که مشکلی کوچک مانند ترک خوردگی قسمتی از دیوار خانه، شکستگی کاشی‌های کف و … به وجود آید؛ اما اعضای خانه زمان و دانش کافی برای انجام تعمیرات نداشتند و این خرابی به مرور زمان تبدیل به یک مشکل بزرگ تر در ساختمان شده است.

قابل ذکر است که اگر کار خدمات تعمیرات منزل را در کمترین زمان با یک شرکت تعمیرات ساختمانی در میان گذاشته شود، نه تنها مشکل بزرگتر نمیشود بلکه هزینه تعمیرات ساختمان را برای شما به صورت کلی در آینده پایین خواهد آورد.

تعمیرات ساختمان

بازسازی و تعمیرات ساختمان با شرکت مدرن ساخت تهران

بازسازی ساختمان گاه به منظور تغییر دکوراسیون و نوسازی انجام می شود و گاهی جهت رفع آسیب در سیستم سیم کشی، لوله کشی، تاسیساتی و غیره صورت می گیرد. پیدا کردن بنای ماهر، طراح دکوراسیون، برقکار ماهر، لوله کش متخصص کار ساده ای نیست.

تعمیرات در مدرن ساخت شامل چه بخش هایی می شود ؟

شرکت مدرن ساخت طی تعامل با استادکاران با تجربه در پروسه ای سخت گیرانه، بهترین ها را گزینش و به همکاری دعوت کرده است.تعمیرات و بازسازی در شرکت  مدرن ساخت تهران شامل این موارد می شود:

 • لوله کشی آب، فاضلاب، رادیاتورها و پکیج
 • لوله کشی گاز
 • سیم کشی برق و تلفن
 • نصب کاشی، سرامیک، سنگ و قرنیز
 • ایزوگام و قیرگونی
 • گچ‌بری و گچ کاری
 • نقاشی ساختمان
 • بازسازی و تعمیرات ساختمان – کاغذ دیواری
 • ساخت، نصب و تعمیر کابینت
 • نصب و تعمیر کمد دیواری
 • تعویض درب و پنجره های قدیمی
 • کانال کشی و نصب دریچه کولر
 • دوغاب حمام و دستشویی
 • رفع نم ساختمان
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • نصب و تعمیر پارکت-لمینت
 • نصب و تعمیر سقف کاذب
  و…….

تعمیرات ساختمان

خدمات حرفه ایی در تمام مناطق تهران بزرگ

مدرن ساخت یکی از شرکت های موتبر و کاربلد ساختمانی در تهران است که در زمینه های بازسازی ساختمان ، تخریب ساختمان ، تعمیرات ساختمان تهران ، بنایی ساختمان ، لوله کشی ساختمان و انواع خرده کاری های ساختمان و منازل و ادارات و شرکت ها فعالیت های مداوم و شبانه روزی ارائه می دهد .

تعمیرات در منزل ، تعمیرات ، بازسازی و نوسازی

تعمیرات ساختمان تهران

Call Now Button