تخریب ساختمان

 

تخریب ساختمان در تمامی نقاط تهران و حومه

تخریب ساختمان با پیشرفته ترین ابزار روز دنیا و با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن را به ما بسپارید. تضمین ما رضایت کارفرمایان قبلی ما بوده است. شعار ما این است که کار خوب و سریع مشتری بیشتری برای ما جذب خواهد کرد.مدرن ساخت با چندین دهه سابقه در حوزه های تخریب ساختمان ، لوله کشی ساختمان ، رفع نم و رطوبت ساختمان ،بنایی ساختمان و انواع دیگر خرده کاری های ساختمان در تمامی نقاط و مناطق شمال،غرب،شرق و جنوب تهران همراه با مقررات صحیح و اصولی همراه با کادری مجهز و با سابقه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

تخریب ساختمان

مراحل انجام تخریب ساختمان

مرحله اول

قبل از تخریب یک ساختمان ابتدا باید به سازمانهای ذیربط، شامل سازمان آب،برق،گاز و تلفن،اطلاع داد.بدین ترتیب سازمانهای فوق اقدام به قطع آب ،برق و گاز تا اطلاع ثانوی می کنند. مثلاً شرکت گاز را تا زمانی که نفرات ساکن ساختمان شوند،(زمانی که اسناد تفکیک شده باشد و حداقل یک مصرف کننده در ساختمان باشد) قطع می کند.

مرحله دوم:

مرحله بعدی جمع آوری کلیه الحاقات از قبیل کابل برق و کولر و….

مرحله سوم:

مرحلۀ سبک سازی است به معنای سبک کردن پشت بام با برداشتن لایه های ایزولاسیون با این کار حدود 20-30 تن از وزن ساختمان کم می شود.

مرحله چهارم:

جمع آوری کلیه عناصر غیر باربر از قبیل :درها،پنجره ها،که آوردن شیشه ها و باز کردن پروفیل پنجره ها

مرحله پنجم:

در این مرحله یک ساختمان داریم که نسبتاً سبک بوده و فقط شامل سقف و اسکلت ساختمان می شود.حال می بایست بر عکس همان روشی که ساختمان را ساختیم،آنرا تخریب کنیم.دیوارهای غیر سازه ای و پارتیشن ها می بایست تخریب شوند (دیوارهای ضخیم ولی در جهت تیرریزی،در واقع کلیه عناصری که بدون آنها هم ساختمان پابرجاست) .

مرحله ششم:

در این مرحله ساختمانی باید دیوارهای باربر و سقف داریم .اکنون شروع به تخریب سقف می کنیم،به این ترتیب که مثلاً برای سقف تیرچه و بلوک،بوسیله کمپرسور جاهایی که بلوکها قرار دارند را تخریب می کنیم و بعد از آن با تخریب ستون در شناژهای افقی در طرف آنها با طناب، بوسیله کارگرهایی پائین می آورند. سقف ها را یکی یکی تخریب می کنیم.

تخریب ساختمان به صورت اصولی با شرکت مدرن ساخت تهران

یکی از مسائل مهم در تخریب ، آسیب نرسیدن به ساختمان های مجاور محل مورد نظر می باشد. تخریب غیر اصولی ساختمان می تواند باعث ریزش آپارتمانهای مجاور شود.
مهم ترین مسئله در هنگام تخریب ساختمان ، رعایت ایمنی کامل و ایجاد محیطی امن برای کارگران و همسایگان می باشد.
مجوز تخریب

مجوز های لازم برای انجام امور تخریب

تخریب ساختمان یکی از کارهای مهم و وقت گیر و البته با برنامه در امور ساختمان سازی می باشد ، این امر باید توسط گروهی معتبر و با تخصص و زیر نظر استادکاران برتر ساختمانی انجام شود ، زیرا عدم پیشبینی فاکتور های لازم و ایمنی برای تخریب می تواند حوادث جانی و مالی فراوانی به همراه داشته باشد .

از این رو امر تخریب باید دارای تمام مجوز های لازم ساختمانی باشد .

 

سابقه فعالیت مدرن ساخت

شرکت مدرن ساخت تهران با بیش از یک دهه سابقه درخشان در حوزه تخریب ساختمان و خاک برداری، آماده ارائه تمامی خدمات خود در سراسر شهر تهران می باشد.
تیم ما با داشتن کارشناسان و مهندسین متعدد ومجرب، آمادگی لازم را برای تخریب  و خاک برداری، با استفاده از انواع روش های تخریب  شامل:
– تخریب به روش بالا به پایین – دستی
– تخریب به روش بالا به پایین – مکانیکی
– تخریب به روش گوی برداری
البته انتخاب نوع تخریب با کارشناسان مربوطه می باشد. آن ها تصمیم می گیرند که بهترین روش و امن ترین روش برای تخریب محل مورد نظر شما کدام مورد می باشد.

 

حمل نخاله ساختمانی

همچنین از آنجاییکه تجمع نخاله ساختمانی ناشی از تخریب ساختمان در معابر عمومی شهری پیگرد قضایی دارد و ممکن است منجر به تعلیق جواز بازسازی از سوی شهرداری شود حمل نخاله ساختمانی به مراکز مجاز در اسرع وقت توسط کارگران ماهر به صورتیکه منجر به آزار و اذیت و ضرر و زیان به دیگر همسایگان نشود از مهمترین بخش های تخریب میباشد.

در صورتیکه در حمل و نقل نخاله ساختمانی هر یک از همسایگان متحمل ضرر و زیان شود کارفرما باید جوابگوی مراجع انتظامی باشد. اما ما در شرکت مدرن ساخت همراه همیشگش شما هستیم و نخاله های ساختمانی را در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان جمع می کنیم و آن را حمل می کنیم

عواملی که بر تعیین قیمت تخریب ساختمان موثر است:

۱- محل وجود ساختمان مورد نظر برای تخریب ( بیرون شهر، داخل شهر)
۲- میزان نزدیکی ساختمان های مسکونی به ساختمان مورد نظر چرا که برای هر مسافت ابزار متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد
۳- ابعاد و مساحت ساختمان
۴- تعداد طبقه های ساختمان برای تخریب
۵- محل پروژه ساختمانی و دسترسی ماشین آلات ساختمانی و مسافت پروژه تا محل دفع نخاله
۶- حجم خاکبرداری ساختمان، حجم خاکبرداری با ضرب کردن طول، عرض و ارتفاع خاک بدست می آید

شرکت مدرن ساخت تهران نیز با شروع فعالیت خود در زمینه تخریب ساختمان سعی کرده تا حد ممکن قیمت های منصفانه و قابل قبولی برای هر کدام از فعالیت های خود ارائه دهد.

پیمانکاری تخریب ساختمان با شرکت مدرن ساخت تهران

ممکن است در فرایند بازسازی و تخریب  های قدیمی نیاز به تخریب کل ساختمان و یا بخشی از آن داشته باشید. از آنجایی که فرایند تخریب و به ویژه تخریب کلی بنا یک فرایند بسیار حساس و خطرناک می باشد، ضرورت دارد که به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی، اجرای عملیات تخریب ساختمان توسط مجریان متخصص و به صورت کاملا اصولی و مهندسی شده انجام گیرد.

تخریب و بازسازی خانه کلنگی

بنابراین اگر می خواهید خانه‌ی کلنگی خود را با خاک یکسان کنید و خانه ای جدید بسازید، و یا اگر قصد دارید که تغییراتی در کاربری فضاهای داخلی ساختمان بدهید و بعضی از سازه ها را خراب کنید بدون شک به جز طراح و بنا به یک مهندس تخریب هم نیاز دارید. ب

ه عنوان مثال خراب کردن بعضی از دیوارهای داخلی، خراب کردن گچبری ها و یا زینت های انجام شده در سقف و دیوارها، خراب کردن شومینه، خراب کردن اُپن آشپزخانه و یا خراب کردن کاشی ها و سرامیک های قدیمی از جمله تخریب های جزئی در بازسازی ساختمان می باشند.

برترین شرکت در زمینه تخریب و بازسازی ساختمان

شرکت مدرن ساخت تهران یکی از نمونه ترین شرکت های است که پیمانکاری تخریب و بازسازی را به صورت تضمینی قبول می کند و تخریب ساختمان و بازسازی آن را در کوتاه ترین زمان و به صورت اصولی انجام می دهد.

تخریب ساختمان تهران

همانطور که اشاره شد ممکن است در فرایند تخریب ساختمان های قدیمی نیاز به تخریب کل ساختمان و یا بخشی از آن داشته باشید. از آنجایی که فرایند تخریب و به ویژه تخریب کلی بنا یک فرایند بسیار حساس و خطرناک می باشد،.

ضرورت های تخریب ایمن و اصولی

ضرورت دارد که به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی، اجرای عملیات تخریب ساختمان توسط مجریان متخصص و به صورت کاملا اصولی و مهندسی شده انجام گیرد. بنابراین اگر می خواهید خانه‌ی کلنگی خود را با خاک یکسان کنید و خانه ای جدید بسازید، و یا اگر قصد دارید که تغییراتی در کاربری فضاهای داخلی ساختمان بدهید و بعضی از سازه ها را خراب کنید بدون شک به جز طراح و بنا به یک مهندس تخریب هم نیاز دارید.

چگونگی تخریب

به عنوان مثال خراب کردن بعضی از دیوارهای داخلی، خراب کردن گچبری ها و یا زینت های انجام شده در سقف و دیوارها، خراب کردن شومینه، خراب کردن اُپن آشپزخانه و یا خراب کردن کاشی ها و سرامیک های قدیمی از جمله تخریب های جزئی در بازسازی ساختمان می باشند.

شرکت مدرن ساخت تهران یکی از بهترین مجریان تخریب می باشد که کارهای تخریب ساختمان و بازسازی ساختمان را به بهترین صورت و اصولی انجام می دهد.

تخریب ساختمان تهران

معرفی سایر بخش های مدرن ساخت تهران

امید است تا اینجای مطالب صفحه مربوط به تخریب ساختمان از سایت شرکت ساختمانی مدرن ساخت را دنبال کرده باشید ، در  ادامه ما میخواهیم به معرفی سایر بخش های ساختمانی که مدرن ساخت در تهران با استفاده از پرسنل متخصص و همچنین ابزار و تجهیزات ساختمانی مدرن توانایی انجام ان را دارد اشاره ایی کنیم .

بازسازی ساختمان  ، لوله کشی ساختمان ، بنایی ساختمان ، رفع نم و رطوبت ساختمان 

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای تماس با شرکت با شماره های قرار داده شده در صفحه تماس سایت تماس گرفته و علاوه بر آشنایی با شرکت مدرن ساخت با کارشناسان ما مشاوره ایی رایگان داشته باشید .

تماس با ما

Call Now Button