بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان تهران و حومه 

مدرن ساخت یکی از شرکت های معتبر و فعال در زمینه ارائه خدمات حرفه ایی ساختمان سازی و انجام کلیه فعالیت های مربوط به بازسازی ساختمان تهران است که در تهران و حومه تهران فعالیت های مداوم و 24 ساعته دارد .

یکی از تخصص های شرکت مدرن ساخت انجام کلیه فعالیت های مربوط به بازسازی ساختمان در تهران است که با استفاده از تجهیزات و مصالح ساختمانی ویژه و همچنین پرسنل ، معماران و متخصصان ساختمانی ارائه می شود می باشد . 

بازسازی ساختمان تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان در تهران با مدرن ساخت

بازسازی ساختمان به هرگونه اقدامی که در جهت ایجاد تغییر در ساختمان ، بالا بردن استحکام و امنیت ساختمان و همچنین زیباسازی فضای ساختمان انجام می شود ، میگویند . از دیرباز بازسازی ساختمان و تعمیرات و نوسازی ساختمان در ایران و دیگر مناطق جهان وجود داشته است .

نیاز کشور به خدمات بازسازی

ایران یکی از کشورهایی است که ساختمان های آن به دلیل فرسودگی و قدمت زیاد و همچنین نداشتن استانداردهای لازم ، به بازسازی ساختمان و نوسازی و تعمیر نیاز دارند . شرکت مدرن ساخت ما علاوه بر افزایش امنیت و استحکام ساختمان ، بر زیبایی و تنوع در فضا و طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما هم می افزاید .

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان به چه معنی است؟

مفهوم بازسازی ساختمان تغیر قسمت‌هایی از ساختمان یا اضافه کردن بخش‌هایی جدید به خانه می‌باشد.
بازسازی ساختمان تهران می‌تواند شامل تغییرات داخلی خانه (مانند دیوارپوش و کف پوش) و یا تغییرات خارجی ساختمان (مانند نما و سازه) باشد.
به طور کلی، بازسازی آپارتمان ، عملیاتی عمرانی و ساختمانی است که با کمترین میزان تخریب دوام سازه را بهبود می‌بخشد.

انواع بازسازی ساختمان

همچنین این کار می‌تواند تنها با تغییر دکوراسیون خانه، برای شما محیطی دوست داشتنی و زیبا ایجاد کند.
مانند خانه تکانی قبل عید نوروز، بازسازی ساختمان، شادی وصف ناپذیری به خانه شما می‌آورد.

شما می‌توانید با کمترین هزینه برای بازسازی خانه خود، با تغییر رنگ دیوار، استفاده از کاغذ دیواری، تغییر دکوراسیون آشپزخانه و یا نورپردازی اتاق پذیرایی، زندگی در ساختمان را بسیار لذت‌بخش‌تر کنید.
هر انسانی دوست دارد از روزمرگی زندگی خارج شود. شاید یکی از بهترین راه‌ها، تغییر دکوراسیون خانه باشد؛ محیطی که بیشترین زمان خود را در آن می‌گذرانیم.

بازسازی ، بازسازی در ساختمان ، بازسازی داخلی ساختمان ، بازسازی نمای ساختمان

بازسازی خانه

بازسازی ساختمان

ما در بازسازی ساختمان تهران چه خدماتی را ارایه می دهیم؟

ما خیال شما را بابت بازسازس ساختمان آسوده می کنیم چون تیم کاری مدرن ساخت تهران از افرادی با سابقه و با تجربه تشکیل شده است که کارهای شمارا در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت انجام می دهیم.

مجموعه خدماتی که ما در بازسازی ساختمان ارایه می دهیم:

طراحی سه یعدی

تعمیر و بازسازی دکوراسیون داخلی

خدمات بازسازی آپارتمان و واحد های تجاری

مرمت بنا و خدمات بنایی کل ساختمان

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی و بالعکس

نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری

تعویض کاشی و سرامیک و کفپوش

نشت یابی و رفع نم

مدرن ساخت یک شرکت موتبر در تهران

مدرن ساخت یک شرکت ساختمانی فعال در تهران است که در تمام زمینه های ساختمانی از قبیل تخریب ساختمان ، تعمیرات ساختمان ، بنایی ساختمان ، لوله کشی ساختمان ، خرده کاری ساختمان و انواع فعالیت های دیگر ساختمانی دارای تخصص و نیروهای توانا و متعهد می باشد ، شما می توانید همین الان با ما تماس گرفته و خدمات خود را سفارش دهید .

بازسازی ساختمان تهران

بازسازی کاشی های حمام و آشپزخانه

از دیگر بخش‌های مهم در یک منزل مسکونی، آشپزخانه و حمام است. از آشپزخانه به قلب تپنده خانه یاد می‌شود و همین در وصف اهمیت این قسمت از منزل کافی است.

قطعا تعویض کاشی‌های قدیمی آشپزخانه هزینه زیادی دربرخواهد داشت. اما با صرف هزینه‌ای کم می‌توان دیوارهای آشپزخانه را با تغییر اساسی مواجه کرد. استفاده از دیوارپوش‌های کاغذی که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع وجود دارد، گزینه‌ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

شما می‌توانید به دلخواه و با توجه به رنگ‌های سرویس آشپزخانه خود، از این دیوارپوش‌ها استفاده کنید و این قسمت از منزل مسکونی خود را آنگونه که دوست دارید، تغییر دهید.

جالب است بدانید که برای کابینت‌های آشپزخانه نیز می‌توان از پوشش‌هایی که به همین منظور تولید شده است، استفاده کنید.

اگر می خواهید فضای جدیدی را بسازید و تنوع کافی به منزلتان بدهید با شرکت مدرن ساخت تماس بگیرید تا تیم کاری مجرب و با سابقه جهت بازسازی ساختمان به محل مورد نظر اعزام کند.

بازسازی ساختمان

مدرن ساخت و بخش ارائه خدمات بازسازی ، نوسازی و تعمیرات ساختمان در تهران

ما یک تیم متخصص و کارا در حوزه ارائه خدمات ساختمانی در تهران و حومه هستیم که با داشتن ممتخصص ترین و توانا ترین پرسنل خدوم و مهندسی شده می توانیم در تمام حوزه های ساختمانی خدمات ویژه و منحصر به فردی ارائه دهیم . در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر خدمات و فعالیت های مدرنت ساخت تهران اشنا کنیم .

 لوله کشی ساختمان تهران ، تعمیرات ساختمان تهران ، تخریب ساختمان تهران ، رفع نم و رطوبت ساختمان ، بازسازی ساختمان تهران 

بازسازی ، بهترین نوع بازسازی ، بازسازی اصولی ساختمان

 

بازسازی

بازسازی سرویس ها

جزئی از بازسازی ساختمان

در مراحل بازسازی آپارتمان بعد از نوسازی و بازسازی دیوارها نوبت به  بازسازی و بهسازی حمام و دستشویی میرسد. در اکثر مواقع دیوارهای نمدار خانه ؛ دیوارهای حمام و دستشویی میباشند. به این دلیل که عایق های رطوبتی در این فضاها در گذر زمان فرسوده و از بین میروند و باعث میشوند که دیوارهای مجاور خود را باعث نم گرفتگی میکنند.

عملیات بعد از بازسازی

بعد از بازسازی دیوارها و جلوگیری از نم دوباره انها باید ایزوگام و یا قیرگونی داخل حمام و دستشویی را تعویض کرد. برای این کار ابتدا باید کف را تخریب کرد و بعد عایق کاری را شروع کرد. باید این را بدانید که عایق کاری  فقط محدود به سرویسهای بهداشتی نمیباشد.

قبول کلیه پروژه های بازسازی ساختمان تهران ،سرویس بهداشتی و حمام با زیبا ترین و جدیدترین متدها در شرکت مدرن ساخت تهران

عملیات بازسازی

بازسازی برتر در تهران ، بازسازی و تعمیرات ، تخریب و مقاوم سازی ساختمان ، بازسازی در تهران 

بعد از اجرای کار بازسازی :

ما در شرکت ساختمانی مدرن ساخت تهران بعد از اجرای کار ساختمانی محل کار را از نخاله های ساختمانی تخلیه کرده و محل را پاکیزه مرده و بعد ترک می کنیم .

بازسازی ساختمان تهران

مزایای کار با شرکت مدرن ساخت تهران

ما در شرکت مدرن ساخت تهران بر این اصول پایبندیم که در تمامی پروژه ها ، مدیریت مناسب و درست زمان ، طراحی خلاقانه و به روز و حرفه ای ، مدیریت منابع مالی و اقتصادی بودجه و هزینه ها در کنار اجرا و نظارتی بی عیب و نقص تضمین کننده رضایت و جلب توجه کارفرمایان و در نتیجه موفقیت شرکت مدرن ساخت تهران می شود.

نیروهای متخصص در تمام امورات ساختمانی

کلیه معماران ، مهندسین و تکنسین ها و اکیپ های اجرایی متخصص بازسازی ساختمان تهران با سابقه و تجربه طراحی و اجرایی بالا در کنار همکاری با نیروهای جوان  منحصرا با شرکت مدرن ساخت تهران فعالیت میکنند و این مسئله در پایین آمدن هزینه های بالاسری و متفرقه و پیشرفت بر اساس زمانبندی از پیش تعیین شده کمک بسزایی میکند .

نظم و اخلاق حرفه ای در تمام پروسه های بازسازی در ساختمان از ویژگی های اصلی بازسازی ساختمان تهران در شرکت مدرن ساخت بحساب می آید

بازسازی ساختمان تهران

بازسازی نمای بیرونی ساختمان

بازسازی ساختمان در مرحله بعد می تواند شامل بررسی سقف و ستون های ساختمان باشد. قبل از گچ کاری و طرح دادن و کار روی زیبایی سقف و ستون ها لازم است سقف و ستون های ساختمان مورد بررسی قرار گیرند، ستون های فلزی در صورت نیاز مقاوم سازی شوند، ترک های ریز و درشت سقف بخش های مختلف ساختمان بررسی و عیب یابی شوند و سپس مراحل زیبایی ظاهری آنها انجام پذیرد.

پس از این موارد هر آنچه که در مورد بازسازی ساختمان صورت می پذیرد مربوط به تجهیزات و ظواهر در معرض دید ساختمان است و بستگی به سلیقه شخصی افراد در انتخاب این لوازم و تجهیزات و طراحیدکوراسیون داخلی خاص منزل آنها می تواند متفاوت باشد.

جهت بازسازی ساختمان خود می توانید با شرکت مدرن ساخت تهران تماس بگیرید تا مراحل کار را برای شما عزیزان توضیح دهند و کارشناسان را به محل مورد نظر اعزام کنند. مراحل بازسازی ساختمان توسط شرکت مدرن ساخت تهران به طور کل شامل مراحل زیر می باشد:

1- مشاوره: در این مرحله در زمینه بازسازی ساختمان پیش بینی های لازم توسط مشاورین و متخصصین شرکت مدرن ساخت صورت گرفته، راهنمایی های لازم انجام شده و به سوالات پیش آمده پاسخ داده می شود، هزینه های احتمالی برآورد شده و تذکرات و توصیه های لازم به مالک ساختمان داده می شود.

2- تخریب: پس از انجام توافق قسمت های معین شده از ساختمان توسط گروه بازسازی ساختمان تخریب می شود.

3- ساخت: فعالیت های مربوط به بازسازی آغاز و ساخت طرح جدید بخش تعیین شده از ساختمان انجام می شود.

4- پاکسازی: اثرات ناشی از بازسازی ساختمان و نخاله های ساختمانی موجود در ساختمان و اطراف آن جمع آوری و ساختمان و محیط آن توسط گروه بازسازی ساختمان پاک شده و تحویل مالک داده می شود.

بازسازی ساختمان

مراحل بازسلزی ساختمان با شرکت مدرن ساخت تهران

 • مشاوره با تیم فنی بازسازی ساختمان شرکت مدرن ساخت تهران

برای شروع بازسازی ساختمان لازم است در ابتدای کار با متخضضیان ما مشورت بگیرید و در صورت نیاز از محب مورد نظر برای بازسازی بازدید به عمل آید. برای اینکه بدانید بازسازی شما چقدر هزینه به دنبال خواهد داشت و از همه مهم تر این که چه راهکارهایی قرار است استفاده شود، لازم است با متخصصان ما در شرکت مدرن ساخت تهران مشورت کنید.

بازسازی ساختمان تهران

 • تخریب اصولی ساختمان توسط تیم مهندسی شرکت مدرن ساخت تهران

پس از انجام بررسی های اولیه و دریاقت مشاوره از کارشناسان باتحربه ما، وقت آن رسیده که بازسازی ساختمان شما انجام شود، که این کار با تخریب ساختمان آغاز می شود. تخریب ساختمان بر اساس نظر صاحب خانه به صورت جزئی یا کلی صورت می گیرد. ممکن است شما نخواهید کل ساختمان را تخزیب کنید و تنها بازسازی بخش کوچکی از آن مد نظرتان باشد.

تخریب ساختمان اگر به صورت اصولی و با رعایت قوانین تخریب انجام نشود می تواند خطرات جانی و مالی متعددی در پی داشته باشد. از این رو لازم است کارشناسان مربوط به این حوزه با دانش و تجربه به این کار بپردازند.

بازسازی ساختمان

 • آغاز ساخت بر اساس نیاز مشتری

حال نوبت به آن می رسد که مراحل ساخت طبق نظر کارشناس و صاحب ملک انجام شود. مرحله ساخت با توجه به نیاز و سلیقه مشتری انجام می شود. در این مرحله باید ایرادات و مشکلات ساختمان مد نظر قرار گرفته شود تا بازسازی ساختمان به خوبی انجام گیرد.

در این مرحله معمولا از اجزای آماده مانند دیوار های آماده، استفاده می شود. این کار در کاهش هزینه ها به شدت موثر است. بازسازی هم به منظور کاهش در هزینه های ساخت انجام می شود در نتیجه باید در بهینه ترین خالت ممکن باشد.

بعد از مراحل ساخت کلی نوبت به نازک کاری و ظریف کاری های ساختمان می رسد. گچ بری و گچ کاری، نورپردازی، استفاده از سفق کاذب در این مرحله صورت می گیرد.

بازسازی ساختمان تهران

شرکت مدرن ساخت تهران و انواع خدمات آن در بخش بازسازی ساختمان

 • بازسازی ساختمان مسکونی
 • بازسازی ساختمان اداری
 • بازسازی و نوسازی ساختمان های قدیمی
 • بازسازی و تعمیرات ساختمان مدارس
 • بازسازی ساختمان شرکت ها
 • بازسازی مغازه و محل های تجاری  مغازه و فروشگاه
 • بازسازی مطب ویژه پزشکان
 • بازسازی هتل
 • تعمیرات و نوسازی نمای ساختمان ها
 • نوسازی و بازسازی آپارتمان ها
 • نوسازی ویلا  و باغ ها

بازسازی ساختمان

چرا شرکت مدرن ساخت تهران

ابزار و تیم کامل

ما یک تیم کامل هستیم. از طراح تا بنا تا تاسیسات و هر شغل و ابزاری که به ساختمان ارتباط داشته باشه.

تجربه اثبات شده

ما در پروژه‌های مختلف کار کردیم پس مطمئن باشید شرکت ساختمانی مدرن ساخت ما توی تهران جزء بهترین شرکت‌های ساختمانی هست.

قیمت مناسب

از همه شرکت‌ها قیمت بگیرید و بعد بیایید پیش ما! مطمئن باشید که مدرن ساخت تهران باهاتون راه میاد.

ضمانت طول عمر

ما کارمون رو ضمانت می‌کنیم و از این بابت می‌تونید با خیال راحت با شرکت مدرن ساخت تهران قرارداد ببندید.

پشتیبانی عالی

هر زمانی که دچار مشکل شدید با ما تماس بگیرید. ما نسبت به کارها و خدماتمون پاسخگو خواهیم بود.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

مراحل بازسازی منزل را به طور کلی می توانیم به دو بخش اصلی تقسیم کنیم :
۱- مرحله آماده سازی و برنامه ریزی بازسازی ساختمان
۲- مرحله عملیات اجرایی بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان تهران
بازسازی ساختمان تهران

آماده سازی و برنامه ریزی بازسازی ساختمان

در مرحله آماده سازی و برنامه ریزی بازسازی ساختمان تهران رعایت نکات ذیل دارای اهمیت بوده و می تواند شرایط را جهت بازسازی ساختمان تهران محیا نموده و استرس ها و فشارهای مرحله اجرای بازسازی را به طور محسوس کاهش دهد.
 • یک نفر از اعضای خانواده مسئولیت پروژه بازسازی ساختمان را بر عهده بگیرد و روند پیشرفت آن را پیگیری نماید.
 • میزان بودجه مورد نظر را از ابتدای پروژه بازسازی منزل در نظر بگیرید.
 • محل های مورد نظر جهت بازسازی خانه را حتما قبل از شروع کار مشخص کنید.
 • جنس اقلام و کالای مورد نیاز نظیر شیرآلات، کاشی و سرامیک و … را قبل از شروع کار شناسایی و انتخاب کنید.
 • در صورت لزوم محل اسکان اعضای خانواده را قبل از شروع بازسازی خانه در نظر بگیرید.
 • زمان شروع و پایان بازسازی منزل را با در نظر گرفتن انحراف ۱۰ درصدی در اتمام کار در نظر بگیرید. چرا که انتظارات شما در حین انجام بازسازی ممکن است تغییر کند و تجربه نشان داده است اجرای پروژه بازسازی با ۱۰ درصد انحراف طبیعی است.
 • قبل از شناسایی و انتخاب پیمانکار در مورد طرح و مدل بازسازی و دکوراسیون منزل تحقیقات لازم را انجام دهید.
 • قرارداد بازسازی خانه را قبل از انتخاب شرکت بازسازی و شروع کار تنظیم نمایید.
 • در انتخاب شرکت بازسازی حتما دقت لازم را داشته باشید.

مراحل اجرایی بازسازی

با در نظر گرفتن موارد فوق حتما می توانید این پروژه را به صورت کامل و خوب مدیریت کنید. ولی این تازه شروع کار خواهد بود و مرحله اجرای بازسازی منزل شروع خواهد شد. در این قسمت سعی کردیم مراحل اجرایی بازسازی را نیز برای شما مشخص کنیم تا با ابعاد کلی کار آشنا شوید.
 • خرید اقلام
 • تهیه طرح ۳ بعدی کار
 • تخریب و خارج کردن نخاله ها
 • لوله کشی آب، فاضلاب، رادیاتورها و پکیج
 • لوله کشی گاز
 • دیوار کشی
 • کانال کشی کولر و هواکش
 • سیم کشی برق و تلفن
 • ایزوگام
 • تعویض درب و پنجره
 • نصب کاشی، سرامیک و سنگ، قرنیز
 • گچکاری و گچبری
 • ساخت و نصب کابینت و کمد دیواری
 • نقاشی ساختمان
 • کاغذدیواری
 • نصب کفپوش
 • نصب شیرآلات، توالت و روشویی و …
 • نصب اقلام برقی
بازسازی ساختمان تهران
Call Now Button